O nas

INWENCJA GORZÓW


INWENCJA to firma, która nieprzerwanie od 1991 r. świadczy usługi porządkowe na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic, a także poza granicami województwa lubuskiego.

Nazwa naszej firmy zobowiązuje nas do wyznaczania trendów w branży obejmującej sprzątanie i czyszczenie obiektów, pielęgnację terenów zielonych i całoroczne utrzymanie terenów zewnętrznych.

Wyrazem fachowości jest dla nas możliwość wykonywania usługi nie tylko bazującej na nowoczesnych technologiach, ale także kompleksowej. Jako nieliczni w branży posiadamy stabilny personel, profesjonalny sprzęt, zaplecze finansowe i doświadczenie, które pozwalają nam dzisiaj realizować usługi porządkowe na każdym obiekcie i terenie zewnętrznym o każdej porze roku i dnia.

Wieloletnia współpraca z jednostkami publicznymi i prywatnymi to dowód na to, że jesteśmy sprawdzonym i odpowiedzialnym partnerem w biznesie, a nasza ugruntowana pozycja na rynku daje pewność jakości i ciągłości świadczonych usług.

Z naszej oferty skorzystali klienci z Gorzowa Wielkopolskiego, ale także z takich miast jak Poznań, Szczecin, Głogów, Szczecinek, Zgorzelec, Kostrzyn nad Odrą, Barlinek, Międzyrzecz, Sulechów, Słubice i inni. Jesteśmy otwarci na współpracę poza miastem naszej siedziby.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zapraszamy do kontaktu.